BMW

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścilinkitapetyopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Test BMW 318D Touring xDrive Modern Line
W październiku 2011 roku miała miejsce premiera szóstej już generacji modelu serii 3 marki BMW. Pojazd, który łączy w sobie elegancję i komfort ze sportowym zacięciem jest jednym z najpopularniejszych aut klasy premium. więcej »
BMW serii 9 na wystawie Auto China
Podczas targów Auto China BMW zaprezentuje nowy model serii 9. więcej »
500-tysięczny motocykl BMW GS z silnikiem typu boxer
Z taśmy produkcyjnej zjechał 500-tysięczny motocykl BMW z wyposażonej w dwucylindrowy przeciwsobny silnik (boxer) serii GS – model R 1200 GS. więcej »
BMW, Infiniti, Jeep oraz Mercedes Kolejne polskie premiery podczas Targów Motor Show 2014!
Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja największego w Polsce święta miłośników motoryzacji będzie rekordowa nie tylko z uwagi na liczbę uczestników, ale również wyjątkowe premiery nowych modeli aut. Zdradzamy kolejne nowości, jakie zaprezentują BMW, Infiniti, Jeep oraz Mercedes więcej »
BMW X4 - sportowo-aktywne coupe
Nowe BMW X4 łączy w sobie typowe cechy odnoszącej nieprzerwanie sukcesy rodziny BMW X ze sportową elegancją klasycznego samochodu coupe. Modelem X4 BMW wprowadza teraz swoją jedyną w swoim rodzaju koncepcję Coupe Sportowo-Aktywnego. więcej »
BMW serii 2 Active Tourer oficjalnie
Wprowadzenie BMW serii 2 Active Tourer oznacza poszerzenie oferty BMW o kolejny segment modelowy. Nowy samochód w segmencie kompaktowym premium umiejętnie łączy w sobie komfort i funkcjonalność przestrzenną z typowymi dla BMW siłą, dynamiką, stylem i elegancją. więcej »
BMW z laserowymi światłami
Od jesieni 2014 r. BMW będzie pierwszym na świecie producentem oferującym seryjny samochód wyposażony w lampy główne działające w technologii laserowej. więcej »
BMW X3 2014 - SAV w nowej odsłonie
W roku 2003 BMW, wprowadzając na rynek model X3, stworzyło nowy segment: SAV (Sports Activity Vehicle). Tym samym już od ponad dziesięciu lat BMW X3, które znalazło ponad milion nabywców, jest wzorcem sportowej dynamiki, atmosfery premium i niezawodności oraz zwinności w połączeniu z niskim zużyciem paliwa i niską emisją spalin. więcej »
Premiera BMW serii 4 Gran Coupe
Nowy model BMW serii 4 Gran Coupe to pierwsze 4-drzwiowe coupe BMW w klasie średniej premium i wyraz konsekwencji w rozszerzaniu palety modelowej. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2021 Created by idealneT and OM System