BMW

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Wędzarnia elektryczna do ogrodu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum BMW Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jamies

Czytelnik



Dołączył: 03 Lis 2025
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Opel
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Cze 2026, 11:18
Temat postu:

Wędzarnia elektryczna do ogrodu


Czy wędzarnia elektryczna z generatorem dymu wymaga specjalnego dopływu powietrza lub instalacji?
Powrót do góry
domir

Debiutant



Dołączył: 28 Paź 2025
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Cze 2026, 11:53
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Wędzarnia elektryczna do ogrodu


Generatory dymu potrzebują dobrej wentylacji - powietrze wciągane na dole, dym wyciągany na górze lub przez boczny wylot. Nie jest to skomplikowana instalacja - większość wędzarek elektrycznych z generatorami ma już to wbudowane. Sprawdź specyfikacje na https://pietrzykwedzarnie.eu/kategorie/wedzarnie-elektryczne-z-generatorem-dymu1 jak wygląda wylot dymu i przepływ powietrza. Jeśli masz wędzarnię w garażu lub zamkniętym pomieszczeńu będziesz potrzebować wylotu dymu na zewnątrz (rura przez okno lub ścianę). Elektryka to zwykła wtyczka 230V. Nic skomplikowanego. Wiele wędzarek ma wymienny generator dymu - jeśli chcesz zacząć bez generatora a potem dodać, niektórzy sprzedawcy pozwalają na retrograde instalację.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum BMW Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


BMWX2

67 398

2020r.

36 000 km

mazowieckie

BMW114

26 500

2014r.

267 000 km

pomorskie

BMWX4

57 500

2014r.

371 000 km

mazowieckie

BMW318

34 900

2013r.

210 175 km

śląskie

BMWX3

39 900

2011r.

214 479 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System